Twoja wersja przeglądarki nie jest obsługiwana. Zaktualizuj przeglądarkę lub zainstaluj produkt konkurencji.
baner

Konsultant Dynamics AX w obszarze finansów

KFI/LC | miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • Analiza procesów finansowych zachodzących w firmie klienta
  • Identyfikacja oczekiwań biznesowych klienta
  • Przygotowanie koncepcji nowych rozwiązań
  • Modelowanie procesów biznesowych i projektów funkcjonalności
  • Parametryzacja systemu ERP
  • Tworzenie dokumentacji na poziomie analitycznym i użytkowym
  • Przygotowywanie zestawień i raportów finansowych
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Utrzymywanie wdrożonej aplikacji
  • Codzienna współpraca z klientem w zakresie rozwiązywania bieżących problemów użytkowników oraz budowy nowych rozwiązań w zakresie ERP
  • Współpraca z programistami dotycząca obsługi zgłaszanych problemów oraz tworzenia nowych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym lub pokrewnym
  • Wiedza z zakresu rozliczenia finansowego magazynu i produkcji
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP lub MRP w ujęciu finansowym
  • Doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office, a w szczególności Excela (budowanie raportów i zestawień)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność (praca z klientem) oraz umiejętność pracy w grupie
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentów opisujących zasady działania systemów informatycznych
  • Doświadczenie w zakresie analizy wymagań biznesowych klienta
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będą:

  • Wiedza z zakresu controllingu finansowego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem lub firmą wdrożeniową przy wdrożeniu aplikacji finansowo-księgowych
  • Znajomość przepisów kadrowo-płacowych
  • Tworzenie rozliczeń w systemach kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w dowolnej technologii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki stałego zatrudnienia
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z profesjonalistami
  • Motywujące warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną
Zamknij
closeButton

Szanowny Użytkowniku,

zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji.

Przetwarzanie danych osobowych

Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO). Zgodnie z ww. przepisami przygotowaliśmy dla Państwa informację o zasadach przetwarzania przez naszą firmę Państwa danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie: http://rodo.loco.pl/.

Błąd

Potwierdzenie

loading

Ładowanie