Twoja wersja przeglądarki nie jest obsługiwana. Zaktualizuj przeglądarkę lub zainstaluj produkt konkurencji.
baner

Key Account Manager

KAM/LC | miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki

  • Opieka nad kluczowymi klientami biznesowymi firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z działami technicznymi w zaawansowanych projektach
  • Udział w konferencjach technologicznych firmy
  • Raportowanie podjętych działań

Wymagania

  • Świadomość potrzeb informatycznych w średnich i dużych przedsiębiorstwach
  • Doświadczenie w sprzedaży relacyjnej w branży informatycznej
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Skuteczność i konsekwencja w podjętych działaniach
  • Kreatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat.B

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość j. angielskiego
  • Wiedza nt. procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwach

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki stałego zatrudnienia
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z profesjonalistami
  • Narzędzia pracy - samochód, telefon komórkowy, laptop
  • Motywujące warunki finansowe: podstawa + premia uzależniona od wyników
Zamknij
closeButton

Błąd

Potwierdzenie

loading

Ładowanie