Twoja wersja przeglądarki nie jest obsługiwana. Zaktualizuj przeglądarkę lub zainstaluj produkt konkurencji.
baner

Specjalista IT

SIT/LC | miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie usług wsparcia technicznego w procesie obsługi infrastruktury w zakresie zależnym od profilu umiejętności. Prace wykonywane są zdalnie jak i w siedzibie klienta.

Wymagamy aby kandydat na stanowisko posiadał specjalizację z co najmniej jednego z poniższych zakresów:

  1. Sprzęt serwer/klient+ infrastruktura kliencka
    • Znajomość budowy i działania serwerowego oraz biurowego sprzętu komputerowego w zakresie jego naprawy i modernizacji,
    • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania biurowego,
    • Znajomość zagadnień współpracy stacji klienckich z serwerem (np. Active Directory, SQL).
  2. Infrastruktura serwerowa
    • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji (dodatkowym atutem będzie znajomośc w tym zakresie systemu LINUX),
    • Znajomość zagadnień sieci LAN w zakresie instalacji i konfiguracji switch zarządzalnych w zakresie VLAN, LAG.
  3. Infrastruktura sieciowa
    • Instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych UTM (Firewall, DLP, IDS, IPS),
    • Zagadnień TCP/IP w zakresie protokołów TCP/ UDP/ ICMP,
    • Zagadnień w zakresie usług sieciowych DHCP, DNS, LDAP, SMB, DFS,
    • Protokołów switchingu i routingu.

Ponadto wymagamy:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i współpraca z zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będą:

  • Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia / zdanie egzaminu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki stałego zatrudnienia
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z profesjonalistami
  • Narzędzia pracy telefon komórkowy, laptop
  • Motywujące warunki finansowe
Zamknij
closeButton

Błąd

Potwierdzenie

loading

Ładowanie